Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Dolina 35
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Sp. z o.o. Sp. k.

Dolina 35

Bydgoszcz

Agencja kREatywna REmedia powstała w 1996 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze firm. Nasz zespół specjalistów od promocji i wizerunku od wielu lat kreuje wielkie marki i produkty. Budujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania w zakresie marketingu i reklamy. Jesteśmy agencją reklamową z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Nasza agencja to fenomen wśród wielu firm w Bydgoszczy.

Nasz zespół składa się z dwóch osób i poszukujemy właśnie Ciebie! Czyli pary dla Ewy, która będzie dla Ciebie wsparciem!

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych przedsiębiorstw zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi
  • Prowadzenie rejestrów VAT przedsiębiorstw zgodnie ze stosownymi przepisami
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie raportów i analiz w zakresie prowadzonej księgowości
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów statystycznych i innych, wymaganych odrębnymi przepisami
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami biura
  • Znajomość KPiR oraz prowadzenia pełnej księgowości.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość systemów księgowych, np. Symfonia lub pakiet INsert
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w dziale księgowości
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność, dokładność, systematyczność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji poprzez otwartość na szkolenia i rozwój pracownika
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • opiekę medyczną (możliwość dołączenia pracownika do pakietu PZU)

Ogłoszenie archiwalne