Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy

  • Lipniki (pow. bydgoski), Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. J.
Firma HORPOL J.I.A.T. Horeczy sp. j. działająca na rynku od 1978 roku, zajmująca się produkcją oświetlenia samochodowego.

Poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lipniki, gmina Białe Błota koło Bydgoszczy

Opis stanowiska:

  • prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami o rachunkowości,
  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i z zakresu rachunkowości,
  • księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującym planem kont,
  • prowadzenie rejestrów VAT

Wymagania:

  • znajomość i umiejętność zastosowania przepisów z zakresu rachunkowości oraz ustaw podatkowych (doświadczenie w branży produkcyjnej)
  • nastawienie na jakość i terminowość wykonywanych zadań,
  • samodzielność, sumienność, zdolność analitycznego myślenia, zaangażowanie, dyspozycyjność,
  • mile widziana znajomość programów Symfonia, Gratyfikant, Płatnik, programów elektronicznego obiegu dokumentów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się i firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się