Księgowa / Księgowy

  • Bytom, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-20
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2019-03-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Doradców Podatkowych Biuro Rachunkowe STER

    Oferuje pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat dla Księgowego/ej z minimum dwuletnim doświadczeniem w pracy.

    Zapewniamy:

    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Pracę w atmosferze współpracy w miłym życzliwym zespole

    Miejsce pracy: Bytom

    Zakres obowiązków:

    • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
    • sporządzanie deklaracji VAT
    • sprawdzanie prawidłowości i kompletności dokumentów niezbędnych do księgowania
    • sprawdzanie dokumentów po względem formalnym i rachunkowym
    • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego ekonomicznego (np.: finanse, rachunkowość)
    • zainteresowania zagadnieniami księgowymi i chęci rozwoju w ramach biura rachunkowego (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym)
    • podstawowej znajomości przepisów księgowych i podatkowych
    • dobrej znajomości MS Office (mile widziana znajomość programu księgowego Comarch Optima lub/i KSP Logotech AA, Płatnik)
    • umiejętności analitycznego myślenia
    • bardzo dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu
    • skrupulatności i dokładności
    • zaangażowania
    • komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.