Księgowa/Księgowy

ZARMEN Sp. z o.o.

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja księgowa dokumentów kosztowych i przychodowych,krajowych i zagranicznych,

  • kontrola rozrachunków, weryfikacja sald ,kompensaty itp.,

  • kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,

  • wprowadzanie dokumentów dot. ŚT/OT,LT,

  • ewidencja księgowa dokumentów magazynowych, w tym uzgadnianie stanu magazynowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe(mile widziana:ekonomia,finanse i rachunkowość),

  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości,

  • znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza Excel

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,

  • udział w ciekawych projektach w zakresie branży przemysłowej,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

ZARMEN Sp. z o.o. koncentruje swoją działalność w sektorze usług budowlano - montażowych oraz służb utrzymania ruchu zakładów przemysłowych. Spółka realizuje inwestycje przemysłowe w formule generalnego wykonawstwa zapewniając inwestorowi kompletną realizację obiektów przemysłowych „pod klucz”.

ZARMEN jest podmiotem dominującym GRUPY ZARMEN - jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce, w której skład wchodzi 11 spółek o szerokim zakresie działalności.

Wejdź na www.zarmen.pl i dowiedź się więcej o naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy