Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy

  • Czempiń, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro rachunkowe zatrudni na 1/2 etatu osobę z doświadczeniem w prowadzeniu Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów oraz Ewidencji Przychodów

    Miejsce pracy: Czempiń

    Obowiązki:

    • Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Przychodów
    • Księgowanie faktur zakupu, sprzedaży
    • Obliczanie zaliczek na podatek dochodowy
    • Rozliczanie podatku VAT

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Dobra znajomość zasad księgowości
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Praca na ½ etatu
    • Elastyczne godziny pracy
    • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.