Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

ALVENTURE GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Tadeusza Rejtana 29b
    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Tadeusza Rejtana 29b

Częstochowa

VERIKON - ALVENTURE GROUP

Firma z Branży Meblowej

Historia firmy Verikon sięga 1981 roku. Następnie w 2013 roku siedziba firmy i produkcja zostały przeniesione do Polski.

Do dziś projektujemy i produkujemy nowoczesne i ręcznie robione meble do siedzenia oraz dostarczamy klientom na całym świecie doskonałe połączenie funkcjonalności, nowoczesnego i klasycznego wzornictwa.

Więcej można przeczytać i zobaczyć na www.verikon.com

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ewidencji księgowych
  • Nadzorowanie i tworzenie obiegu dokumentów
  • Rozliczanie rozrachunków, nadzór nad realizacją płatności
  • Współpraca z urzędami
  • Sporządzanie deklaracji
  • Tworzenie zestawień finansowych
  • Realizowanie przelewów bankowych

Wymagania:

  • Minimum pięcioletni staż pracy na stanowisku: księgowa/y
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatkowych
  • Znajomość programu Optima
  • Umiejętność organizowania pracy
  • Umiejętność komunikacji wewnątrz zespołu oraz w kontaktach zewnętrznych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Prywatna opieka medyczna Enel-Med
  • Pracę w miłej atmosferze

Ogłoszenie archiwalne