Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

Benefit Systems S.A.O firmie

  • Rolna 16, Dąbrowa (pow. poznański)
    Dąbrowa (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Benefit Systems S.A.

Rolna 16

Dąbrowa (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów magazynowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych wraz z księgowaniem amortyzacji

  • Księgowanie faktur zakupowych

  • Współpraca z audytorami i przygotowywaniem danych do kontroli

  • Czynny udział w zamykaniu miesiąca i roku

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia w księgowości

  • Masz doświadczenie w weryfikacji i księgowaniu dokumentów finansowych

  • Znasz bieżące przepisy prawno-podatkowe

  • Posiadasz wyższe wykształcenie w zakresie rachunkowości lub masz odbyty kurs z zakresu księgowości/rachunkowości/podatków

  • Twoim atutem jest znajomość programu Microsoft Dynamics AX

To oferujemy

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę

  • Biuro mieści się w Dąbrowie k. Poznania. Aktualnie będziesz mieć możliwość częściowej pracy zdalnej.

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy.

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych

  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Przewiń do profilu firmy