Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy do KPiR

CashDirector S.AO firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów w firmach na KPiR

  • sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym

  • sporządzanie deklaracji podatkowych

  • bieżąca obsługa klientów

  • zgłoszenia ZUS i VAT

Nasze wymagania

  • jesteś doświadczoną księgową/ doświadczonym księgowym - masz wpływ na wysokość wynagrodzenia, które zależy od Twojego zaangażowania

  • jesteś absolwentem studiów - masz możliwość rozwoju - przedstawimy Ci Twoją ścieżkę rozwoju żebyś stał się profesjonalnym księgowym/ profesjonalną księgową,

  • zatrzymałeś się w rozwoju zawodowym pomożemy Ci się rozwinąć poprzez system szkoleń,

  • chcesz zdobyć drugi zawód nie rezygnując z księgowości pomożemy Ci ustalić ścieżkę kariery,

  • chcesz pomagać innym ludziom możesz wspierać przedsiębiorców w ich biznesie,

  • chcesz pracować tylko zdalnie – stworzymy Ci taką możliwość, będziesz pracować w zespole osób pracujących zdalnie,

  • chęć do nauki i rozwoju

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • znajomości zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR

  • znajomości przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej, innowacyjnej firmie

  • elastyczne formy zatrudnienia: umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

  • wynagrodzenie – ustalane indywidualnie na kolejnych etapach rozmów, adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • bardzo przyjazną atmosferę w miłym i zgranym zespole

  • indywidualną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju

  • uczestnictwo w ciekawych szkoleniach, które rozszerzą Twoje umiejętności i kompetencje

  • dodatkowe benefity pozapłacowe: m. in. pakiet medyczny i MultiSport, serwis socjalny dla pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Multisport

CashDirector S.A

CashDirector od 2012 roku prężnie działa na rynku polskim i zagranicznym w branży FINTECH. W skrócie - jesteśmy firmą technologiczną specjalizującą się w automatyzacji procesów księgowych i redukcji kosztów. Nasze aplikacje to między innymi: mKsięgowość, eMikroksięgowość, Superksiegowa, CostKiller. W roku 2017, we współpracy z mBankiem, powstał innowacyjny projekt OSCBR (Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych) zrzeszający i rozwijający grupę biur rachunkowych, działających na terenie całej Polski. Obecnie w sieci mamy około 1800 biur, a projekt nadal dynamicznie się rozwija.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

Więcej informacji na naszej stronie: https://www.superksiegowa.pl/kariera