Księgowa / Księgowy do obsługi spółek z Grupy PEPCO

Pepco - Centrala

Strzeszyńska 73A

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Księgi Głównej do Twoich zadań należeć będzie:

  • Księgowanie wyciągów bankowych i rozliczanie dostawców

  • Cash reconciliation

  • Uzgadnianie kont księgi głównej

  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach oraz pomoc w realizacji projektów ad-hoc,

  • Współpraca z lokalnymi biurami rachunkowymi

  • Aktywny udział w trakcie audytu

  • Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Kosztów do Twoich zadań będzie należało:

  • Księgowanie faktur kosztowych

  • Księgowanie rozliczeń delegacji i wydatków pracowniczych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (codzienny element pracy);

  • Umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie;

  • Dobra organizacja pracy i dotrzymywanie terminów;

  • Sumienność, dokładność;

  • Chęć rozwoju – ciągłe doskonalenie ;

  • Otwartość na zmiany i umiejętność oraz chęć pracy w zespole;

  • Mile widziane doświadczenie w SSC .

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która zajęła 2 miejsce wg. Magazynu Forbes, jako Najlepszy Pracodawca 2022 r. w Polsce

  • Pracę w Centrali obsługującej 17 krajów, w których znajdują się sklepy PEPCO. To u nas zapadają wszystkie decyzje, tworzona jest strategia a TY możesz być częścią tego fantastycznego projektu

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Stabilność zatrudnienia i korzystne warunki wynagradzania

  • Dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń i możliwości wewnętrznych awansów

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria