Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa / Księgowy ds. księgowości brytyjskiej

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy szybko rozwijającym się na rynku polskim i europejskim biurem doradczo-księgowym, zajmującym się kompleksową obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Naszymi głównymi usługami są: księgowość oraz kadry podmiotów polskich oraz brytyjskich, doradztwo podatkowe oraz międzynarodowe planowanie podatkowe, obsługa prawna, doradztwo biznesowe.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki:

    • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi Wielkiej Brytanii;
    • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego;
    • rozliczenia VAT;
    • rozliczenia płac: PAYE (Pay As You Earn) oraz CIS (Construction Industry Scheme);
    • dokonywanie rozliczeń operacji księgowych;
    • wymagane doświadczenie w zakresie przygotowywania i wysyłki rozliczeń rocznych (Corporation tax) spółek LTD oraz Confirmation Statement (annual return);
    • kontakt z klientami biura.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia min. średniego ekonomicznego;
    • minimum 2-letniego doświadczenia w księgowości UK (najlepiej w biurze rachunkowym);
    • biegłej obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
    • dodatkową zaletą będą uprawnienia ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), AAT (Association of Accounting Technicians);
    • umiejętności pracy w zespole oraz dokładności i skrupulatności w wykonywaniu zadań;
    • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i umiejętności samodzielnego myślenia.

    Oferujemy:

    • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym w centrum miasta Gdańska;
    • umowę o pracę;
    • wyjątkową atmosferę w młodym i zgranym zespole;
    • pełną wyzwań pracę i duże możliwości rozwoju;
    • pakiet rekreacyjno-sportowy;
    • pakiet medyczny;
    • ubezpieczenie grupowe na życie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z oczekiwaniami finansowymi w kwocie netto klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."