Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy ds. wspólnot mieszkaniowych

ADMUS SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kompleksowej ewidencji rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych

  • naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych, mediów i funduszy remontowych

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • księgowanie wyciągów bankowych, faktur i rachunków

  • prowadzenie kartotek właścicieli

  • windykacja należności

Nasze wymagania

  • jest samodzielny i aktywnie poszukuje rozwiązań

  • jest zaangażowany, sumienny i lojalny

  • posiada min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obsłudze WM

  • dobrze zna zasady ewidencji

  • doskonale organizuje pracę własną

  • posiada umiejętności analitycznego myślenia

  • dobrze porusza się w środowisku MS Office, szczególnie Excel

To oferujemy

  • cykliczne szkolenia i dostęp do branżowej bazy wiedzy

  • eventy integracyjne

  • elastyczny czas pracy

  • otwartość na Twoje inicjatywy

  • udział w projektach społecznych i charytatywnych

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • indywidualną ścieżkę rozwoju

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • pracę w profesjonalnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • premiujemy zaangażowanie i wkład w rozwój firmy

O nas

ADMUS jest jedną z wiodących firm na rynku zarządzania nieruchomościami mieszkalno-usługowymi. Na rynku funkcjonujemy od 1997 roku i stale poszerzamy obszar swojego działania.

Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i przejrzyste zasady współpracy. Naszą firmę tworzą fantastyczni ludzie, którzy chcą się rozwijać i wspólnie kreować najnowsze rozwiązania w branży.

Dążymy do zapewnienia najwyższego standardu obsługi naszym Mieszkańcom, stawiając jednocześnie na ciągły rozwój naszego Zespołu. Najwyższą wartością jest CZŁOWIEK.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.