Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/Księgowy ds. zobowiązań (AP Accountant)

Devire

  • Przeźmierowo (pow. poznański)

    Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, jednej z firm o amerykańskim kapitale, poszukujemy obecnie doświadczonych osób na stanowiska księgowe w obszarze AP ze znajomością języka angielskiego

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów AP w spółkach Grupy z obszaru EMEA

  • Komunikacja z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

  • Weryfikacja rozliczeń T&E w systemie SAP Concur

  • Komunikacja z innymi spółkami w Grupie

  • Udział we wdrażaniu usprawnień i automatyzacji procesów AP

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obszarze Accounts Payable

  • Biegłą znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemu SAP

  • Zdolności analityczne

  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze finansów

  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • Hybrydowy model pracy

  • Premię miesięczną

  • Prywatną Opiekę Medyczną

  • Program Polecenia Pracownika

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Upominki okazjonalne

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy