Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy Funduszy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    • Bliscy w relacjach
      Dedykujemy zespół, który z pasją
      i zaangażowaniem wspiera Klienta dostarczając dopasowanych rozwiązań.
    • Zwinni w obsłudze
      Niezwłocznie implementujemy nowe produkty, wykorzystując unikalne systemy i 25-letnie doświadczenie
      w IT.
    • Niezawodni w działaniu
      Zapewniamy bezkonkurencyjną jakość usług i wysoką dostępność systemów, działająć na 100%.

    W związku z rozwojem nowego obszaru działalności poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za prowadzenie zagadnień księgowych funduszy.

    Zakres zadań:

    • Prowadzenie księgowości funduszy inwestycyjnych i dobrowolnych funduszy emerytalnych
    • Przygotowanie wyceny funduszy
    • Badanie limitów inwestycyjnych funduszy
    • Przygotowywanie codziennych i okresowych raportów, sprawozdań, deklaracji i zestawień
    • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (m.in. Towarzystwami, Depozytariuszami)
    • Obsługa wykorzystywanych systemów elektronicznych i obsługa biurowa

    Szukamy osób:

    • z co najmniej dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
    • odpowiedzialnych, zaangażowanych i posiadających umiejętność pracy w zespole
    • ze znajomością instrumentów rynku kapitałowego oraz regulacji prawnych dotyczących wyceny funduszy
    • z praktyczną znajomością rachunkowości zarządczej oraz ogólnych zasad rachunkowości
    • z bardzo dobrą znajomością MS Excel

    W zamian oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • dobrą atmosferę i przyjazne relacje
    • elastyczne godziny pracy
    • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

    Zgłoszenia, prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Do aplikacji prosimy o dopisanie następującej treści klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883)”.