Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa / Księgowy

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
iView Recruitment to agencja doradztwa personalnego, realizująca projekty badawcze i rekrutacyjne w obszarze poszukiwania specjalistów i managerów poszczególnych dziedzin.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży usługowej, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności
  • Klasyfikacja i ewidencjonowanie środków trwałych
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
  • Udział w rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Wsparcie w czynnościach zamknięcia miesiąca i kwartału
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w księgowości min. rok
  • Aktualna wiedza z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego
  • Doświadczenie w pracy ze środkami trwałymi, mile widziane
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku, mile widziane

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i karty sportowej
  • Rozwój zawodowy oraz osobisty
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne