Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu, wyciągów bankowych, dokumentów magazynowych, środków trwałych

  • Znajomość rozliczania transakcji w walucie krajowej i zagranicznej

  • Uczestniczenie w pracach związanych z zamykaniem miesiąca w księgach rachunkowych

  • Sporządzanie deklaracji, informacji, zestawień do US, GUS, NBP

  • Znajomość przepisów VAT będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości jest wymogiem koniecznym

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość): wyższe, w trakcie studiów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Obsługa pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel,

  • Umiejętność pracy w zintegrowanych systemach ERP

To oferujemy

  • Interesującą pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie dostosowane do poziomu wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego (od 3.000 do 4.500 netto)

  • Prywatną opiekę medyczną z firmy Lux-Med, naukę języka angielskiego.

Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą międzynarodową, która produkuje konstrukcje stalowe na potrzeby przemysłu stoczniowego i przemysłu off shore. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Jesteśmy zakładem certyfikowanym w zakresie zarządzania jakością, środowiskiem i BHP.

Poszukujemy osoby na stanowisko KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Przewiń do profilu firmy