Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

ADAR sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 103a

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedaży,

  • weryfikacja oraz ewidencja faktur zakupowych i sprzedażowych,

  • księgowanie pozostałych zdarzeń gospodarczych,

  • kontrola i uzgadnianie zapisów na kontach,

  • dbanie o poprawny przepływ informacji i dokumentów wewnątrz działu,

  • kontrola i archiwizacja dokumentów źródłowych,

  • czynny udział w zamknięciu miesiąca oraz przygotowaniu sprawozdań finansowych,

  • udział w przygotowywaniu deklaracji JPK_V7,

  • sporządzanie deklaracji i sprawozdań na potrzeby US, GUS, NBP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse, rachunkowość),

  • minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku,

  • dobra znajomość programów MS Excel,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość UoR, aktualnych przepisów podatkowych,

  • umiejętność pracy z dużą liczbą dokumentów oraz danych w ograniczonym czasie.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • system wewnętrznych szkoleń wdrażających do pracy,

  • dofinansowanie karty Benefit MultiSport,

  • praca w Gdańsku Wrzeszczu (CB Neptun),

  • praca w międzynarodowym środowisku.

Jesteśmy polską firmą transportowo-technologiczną, zatrudniającą blisko 120 osób, działającą na rynku międzynarodowym od 1981 r.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Księgowej/Księgowego

Miejsce pracy: Gdańsk

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacyjny:

  • I etap – spotkanie z Team Leaderem oraz zadanie rekrutacyjne,

  • II etap – spotkanie z Główną Księgową.