Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Talent CodeO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Rekrutujemy do międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Gdańsku.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentów pod kątem formalnym, organizacyjnym oraz podatkowym
  • Bieżące i terminowe księgowanie dokumentów w systemie ERP
  • Sporządzanie deklaracji do US, GUS, NBP i innych
  • Aktywny udział w procesie zamknięcia okresu księgowego
  • Bezpośrednia współpraca z działem finansowym w Polsce i w Niemczech
  • Raportowanie
  • Współtworzenie efektywnych procesów i procedur księgowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej -  min. 3 lata (kalkulacja kosztów; inwentaryzacja; środki trwałe; raportowanie)
  • Doświadczenie w rachunkowości oraz controllingu
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (lub wyższe z dokształceniem)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) i/lub niemieckiego
  • Biegła znajomość Excela
  • Znajomość modułów księgowych w systemie Microsoft AX / Dynamic 365

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne