Ta oferta pracy jest nieaktualna od 582 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Business Mind Sp. z o.o.

    Business Mind Sp. z o.o. działa na rynku usług rachunkowo-kadrowych od 2010 roku.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Księgowa - Księgowy w miastach Gdańsk oraz Tczew.

    Siedziba Biura mieści się w Gdańsku Wrzeszczu w C.H. Manhattan.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie

    Opis stanowiska:

    • obsługa klientów w zakresie prowadzenia Pełnej Księgowości oraz KPiR,
    • rozliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych VAT i VAT-UE, PIT,CIT, podatki lokalne, PCC
    • sprawdzanie rejestrów VAT i sporządzanie deklaracji VAT,
    • dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych i przychodowych, wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych,
    • prowadzenie rozrachunków, comiesięczne uzgadnianie sald kont,
    • przygotowywanie zgłoszeń aktualizacyjnych VAT-R, NIP i pełnomocnictwa
    • prace pomocnicze przy sporządzaniu Sprawozdań finansowych,
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowości,
    • wysoko rozwinięte umiejętności organizacji i planowania,
    • znajomość pakietu MS Office, FK Symfonia na poziomie dobrym,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • rzetelność, dokładność i odpowiedzialność,
    • znajomość zagadnień kadrowo – płacowych oraz doświadczenie w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem.
    Oferujemy:
    • ambitne zadania i pracę pełną wyzwań
    • udział w ciekawych projektach
    • dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.