Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa / Księgowy

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 27.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Developer gier na urządzenia mobilne poszukuje osoby na stanowisko::
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • bieżący monitoring rozrachunków z kontrahentami,
  • przygotowywanie zestawień i raportów w oparciu o zapisy na kontach księgowych,
  • kontrola i uzgadnianie kont,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • czynny udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz kontrolach podatkowych.

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku Księgowego,
  • znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • znajomości obsługi komputera MS Office (Excel. Word, Outlook),
  • umiejętność sporządzania sprawozdania finansowego,
  • rzetelność, odpowiedzialność i terminowość,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość MSR oraz certyfikat Ministra Finansów będzie znaczącym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

bottom