Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa / Księgowy

C.Hartwig Gdynia S.A.

Kielecka 2

Działki Leśne

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • Księgowanie faktur zakupu

  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianiem sald kont księgowych

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

  • Analiza rozrachunków, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Zapewnienie prawidłowej i terminowej obsługi zobowiązań

  • Udział w procesie zamykania miesiąca

  • Udział w tworzeniu raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości i finansów

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości

  • Znajomość przepisów podatkowych,

  • Terminowość, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętności pracy w zespole

  • Znajomość systemów finansowo-księgowych typu ERP będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Jesteśmy specjalistami i pracujemy zespołowo, dlatego u kandydatów poszukujemy samodzielności, bardzo dobrej umiejętności współpracy i inicjatywy w działaniu!

To oferujemy

  • Praca w firmie o jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spedycyjnym w Polsce

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego, współtworzenia wielu ciekawych projektów

  • Współpracę z doświadczonym zespołem

  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Dofinansowanie wakacji oraz inne benefity pozapłacowe

  • System premii i świadczeń okolicznościowych i wiele innych benefitów pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • Program Wsparcia Pracowników-porady psychologa, prawnika etc

C. Hartwig Gdynia SA to jedna z wiodących firm na polskim rynku spedycyjnym, z tradycją sięgającą 164 lat!

Zatrudniamy obecnie ponad 350 pracowników w 10 oddziałach w Polsce.

Nasza działalność obejmuje spedycję morską, lotniczą oraz transport drogowy.

Oferujemy przewóz towarów masowych, drobnicy konwencjonalnej oraz ładunków ponadgabarytowych. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje ok. 10 tysięcy m2 powierzchni magazynowych. Nasze służby portowo-celne zapewniają bezpośredni spedytorski nadzór nad przesyłkami.

Świadczymy usługi licencjonowanego przewoźnika NVOCC w relacjach Polska-USA i USA-Polska. Jesteśmy czołowym partnerem większości polskich terminali kontenerowych. Realizujemy usługi przewoźnika na bazie konosamentu spedytorskiego FIATA jako uprawniony członek tej organizacji.

20 października 2021 roku poprzez dołączenie do grupy Rhenus Air & Ocean, która jest jedną z wiodących firm świadczących usługi logistyczne w Europie, rozpoczęliśmy nowy etap w swojej wieloletniej historii.

Przewiń do profilu firmy