Ta oferta pracy jest nieaktualna od 565 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/ Księgowy

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Personnel International BPO Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
    • rozliczanie leasingów finansowych,
    • wystawianie faktur,
    • księgowanie faktur kosztowych,
    • księgowanie wyciągów bankowych,
    • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
    • rozliczanie zaliczek dla pracowników;

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i ustaw podatkowych VAT i CIT,
    • umiejętność organizacji pracy,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • rzetelność, odpowiedzialność, dokładność,
    • znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem;

    Oferujemy

    • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia/ umiejętności,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 7901