Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gliwice
    Umowa o pracę, na pełny etat

    Oasis East jest polskim oddziałem amerykańskiej firmy OASIS założonej w USA przed ponad 100 laty. Jesteśmy wiodącym producentem dystrybutorów do wody. Sprzedajemy nasze produkty na całym świecie. Naszym celem jest najwyższa jakość: obsługi i produktów.

    Zakres obowiązków:

    • Księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych w systemie finansowo-księgowym (Kraj, WDT, WNT, Import usług, SAD)
    • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
    • Księgowanie wyciągów bankowych
    • Przygotowywanie kompensat z dostawcami i odbiorcami
    • Uzgadnianie sald rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
    • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
    • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
    • Przygotowywanie danych do raportów okresowych i sprawozdań finansowych
    • Udział w tworzeniu procedur regulujących i optymalizujących procesy księgowe

    • Jeżeli posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe; masz minimum roczne doświadczenia
      w pracy w księgowości; uważasz, że dobrze znasz zasady i przepisy z zakresu rachunkowości aplikuj!

    • Jeżeli pakiet Office masz w małym paluszku; wiesz co to tabela przestawna, umiesz zrobić wykres i przygotować raport w Excelu, aplikuj!

    • Jeżeli szukasz pracy w której zaprezentujesz swoje zdolności analityczne oraz masz pozytywne nastawienie do powierzonych ci zadań, aplikuj!

    • Jeżeli jesteś otwarty, skrupulatny, odpowiedzialny i samodzielny, czekamy na Ciebie!
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w amerykańskiej firmie produkcyjnej,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowym środowisku,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • System kafeteryjny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków) ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do studiów oraz szkoleń, możliwość nauki języka angielskiego.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Oasis East Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla procesu rekrutacji. Mam świadomość, że podanie danych osobowych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz. U. z 2016r., poz. 1182)”.

    Dziękujemy wszystkim za nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy
    się tylko z wybranymi osobami