Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

E-CENTRUM BIZNESU BIURO RACHUNKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja zdarzeń gospodarczych,

  • prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów podatkowych,

  • sporządzanie sprawozdań,

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • naliczanie podstawowego wynagrodzenia dla pracowników,

  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku w obszarze księgowości, mile widziana pełna księgowość,

  • znajomość przepisów podatkowych,

  • znajomość pakietu Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego,

  • samodzielność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym etacie z systemem premiowym,

  • godziny pracy od poniedziałku do piątku 08:00-15:00,

  • szkolenia,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • nowocześnie wyposażone biuro z zapleczem socjalnym, bezpłatny parking.

O nas

Jesteśmy biurem rachunkowym świadczącym usługi z zakresu księgowości, kadr oraz doradztwa biznesowego. Wspieramy krajowych przedsiębiorców o różnych profilach działalności i formach prawnych. Wprowadzamy w życie wizję biura nowoczesnej księgowości poprzez implementowanie najnowszej technologii dla firm, które szukają rozwiązań na miarę zmieniającej się gospodarki. Naszą misją jest stworzenie zespołu, który rozumie biznes klienta i jego potrzeby oraz przystępnie przedstawia rozwiązania księgowe.