Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

GHT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Sp. k.

3 5004 500 brutto / mies.
  • Jarosława Dąbrowskiego 9, Iława
    Iława, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Jarosława Dąbrowskiego 9

Iława

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur kosztowych i magazynowych

  • weryfikacja dokumentów księgowych

  • uczestniczenie w zamknięciach okresów księgowych

  • analiza i uzgadnianie kont księgowych

  • Kontakt i współpraca z urzędami zewnętrznymi (ZUS, US).

  • Przygotowanie sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby zarządów banków i instytucji zewnętrznych,

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego min. 2 lata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (lub student/ka o specjalności rachunkowość/finanse)

  • znajomość przepisów CIT i VAT

  • umiejętności analityczne

  • samodzielność i umiejętności organizacyjne

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel)

  • odpowiedzialność i terminowość

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość przyuczenia