Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o.O firmie

P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o.

Obrońców Westerplatte 81

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie dokumentacji księgowych do dekretacji;

  • Prowadzenie terminowej i prawidłowej ewidencji księgowej;

  • Nadzorowanie poprawności wystawiania i obiegu dokumentów;

  • Współpraca z Działami/Oddziałami firmy;

  • Współpraca z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku w dziale księgowości;

  • Znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej);

  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne z zakresu finansów lub rachunkowości;

  • Systematyczność, dokładność, sumienność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Niezbędne szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Alfa Elektro Sp. zo.o. firma z branży elektrotechnicznej obecnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Księgowa / Księgowy.

Przewiń do profilu firmy

Czytaj o nas na www.alfaelektro.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.