Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

3S S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca z systemem elektronicznego obiegu dokumentów oraz systemem finansowo-księgowym Symfonia

  • Weryfikacja dokumentów kosztowych oraz faktur sprzedaży pod kątem merytorycznym i formalno-prawnym

  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

  • Księgowanie i rozliczanie delegacji krajowych oraz zagranicznych

  • Kontrola i uzgadnianie kont rozrachunkowych z kontrahentami

  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • Księgowanie dokumentów magazynowych

Nasze wymagania

  • Chcesz dołączyć do doświadczonego zespołu i podjąć się samodzielnej obsługi wyznaczonych obszarów księgowości

  • Przełamujesz stereotyp księgowego, bo lubisz pracę zarówno z cyferkami, jak i z ludźmi

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: rachunkowość, finanse, podatki

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze pełnej księgowości

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości

  • Chęć stałego samodoskonalenia się z zakresu aktualnych przepisów podatkowych

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, staranność, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Mile widziana znajomość systemu Symfonia

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

  • Pełną dynamiki i różnorodnych zadań pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze w Katowicach

  • Możliwość pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu (po okresie próbnym)

  • Indywidualnie dopasowany program wdrożeniowy, szkolenia onboardingowe (adaptacyjne) już od pierwszego dnia pracy

  • Udział w zewnętrznych szkoleniach (zgodnie z potrzebami)

  • Możliwość wspólnego rozwijania swojego hobby i dołączenia do grup pracowniczych: grupa żeglarzy oraz biegaczy

  • Możliwość przystąpienia do benefitów: pakiet medyczny LuxMed, ubezpieczenie na życie Allianz, karta Multisport, dofinansowanie nauki języka obcego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień