Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

MOKOSH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

MOKOSH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dolna 14

Kazuń Nowy (pow. nowodworski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur kosztowych, faktur sprzedaży
  • Księgowanie dokumentów magazynowych
  • Ewidencja raportów z kas fiskalnych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Księgowanie raportów kasowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i magazynowych
  • Uzgadnianie kont rozrachunkowych
  • Kontrola bieżących rozliczeń, potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Przygotowywanie i księgowanie kompensat
  • Wsparcie w tworzeniu oraz doskonaleniu procedur finansowych i księgowych działu księgowego
  • Udział w przygotowywaniu danych do sprawozdań finansowych
  • Bieżąca współpraca z Głównym Księgowym Spółki
  • Znajomość przepisów kadrowo-płacowych w tym naliczanie list płac , sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, prowadzenie akt osobowych pracowników – umów o pracę, umów zleceń, świadectw pracy, zaświadczeń o zatrudnieniu, aneksów, itp.,- mile widziane

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki to finanse i rachunkowość,
  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek, najlepiej o profilu produkcyjnym,
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych dotyczących podatku VAT, podatku dochodowego od osób prawnych oraz Ustawy o Rachunkowości,

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość systemu Comarch ERP OPTIMA
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy i dodatkowe świadczenia (dofinansowanie karty Multisport, pakiet kosmetyków, laptop, telefon komórkowy, dodatkowy czas na dojazdy dla osób dojeżdżających z Warszawy)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Pracę w zespole zaangażowanych i przyjaznych ludzi, którzy tworzą zgraną paczkę
  • Szkolenia niezbędne do realizacji powierzonych zadań

Mokosh Cosmetics to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się producentów kosmetyków naturalnych na rynku. Obecnie szukamy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i nie boją się wyzwań, a także biorą odpowiedzialność za swoje czyny.

Księgowa / Księgowy, Dolna 14, Kazuń Nowy (pow. nowodworski)