Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

MEXTRA GROUP Spółka CywilnaO firmie

  • Szkolna 15
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MEXTRA GROUP Spółka Cywilna

Szkolna 15

Kędzierzyn-Koźle

MEXTRA GROUP Meble dla HORECA powiększa swój zespół! Dołącz do nas!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji mebli dla branży HoReCa. Nasze produkty są znane w całej Polsce oraz większości krajów Europy. W relacjach z otoczeniem kładziemy duży nacisk na lojalność, rzetelność i partnerstwo. Tak samo podchodzimy do relacji z naszymi pracownikami, którym zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia i stałą możliwość rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do składania swoich aplikacji, szczegóły zamieszczamy poniżej.

Główne zadania na stanowisku:

  • Weryfikacja, ewidencja i księgowanie dokumentów kosztowych, przychodowych,
  • Fakturowanie sprzedaży,
  • Obsługa systemów bankowości elektronicznej, przygotowywanie płatności dla kontrahentów,
  • Bieżące rozliczanie rozrachunków z odbiorcami i dostawcami, analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych, dokonywanie wzajemnych kompensat,
  • Księgowanie i rozlicznie wyciągów bankowych,
  • Udział w pracach nad sporządzeniem sprawozdań finansowych,
  • Pomoc w bieżących zadaniach działu księgowości,
  • Wykonywanie na bieżąco zadań zleconych przez Głównego Księgowego,
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • Prace administracyjne, monitorowanie obiegu dokumentów, archiwizacja i segregacja dokumentów,
  • Współpraca z innymi działami oraz jednostkami firmy.

Od idealnego kandydata wymagamy:

  • Mile widziana znajomość programu COMARCH OPTIMA
  • Chęć rozwoju zawodowego,
  • Dbałość o szczegóły, systematyczność, wysokie zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, umiejętności analityczne,
  • Wymagane doświadczenie.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Zapraszamy serdecznie do aplikowania przez poniższy formularz lub telefonicznie.

Ogłoszenie archiwalne