Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

BEST WESTERN Grand Hotel Kielce

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy

  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych w systemie informatycznym

  • ewidencja dokumentów sprzedaży, kosztowych

  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z odbiorcami (ściąganie należności, uzgadnianie salda rozrachunków)

  • prowadzenie kasy gotówkowej

  • uczestnictwo w zamknięciu miesiąca

  • archiwizacja obsługiwanych dokumentów księgowych

Nasze wymagania

  • minimum 1-roczne doświadczenie zawodowe związane z księgowością

  • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości

  • praktyczna znajomość analizy rozrachunków

  • znajomość programów księgowych

  • odpowiedzialność, skrupulatność, rzetelność, sumienność, obowiązkowość

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy w stabilnej, rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie stałe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej list motywacyjny oraz cv z klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.