Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

ZPUE S.A.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i rozliczanie dokumentów księgowych;
  • Weryfikacja dokumentacji pod względem merytorycznym oraz podatkowym;
  • Kontrola poprawności rozliczeń na kontach;
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca i roku;
  • Przygotowywanie zestawień, raportów;
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe preferowane kierunkowe o profilu rachunkowość lub finanse;
  • Minimum dwa lata doświadczenia na tożsamym stanowisku;
  • Znajomość obecnie obowiązujących przepisów rachunkowych oraz podatkowych;
  • Samodyscyplina oraz orientacja na wykonywanie zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególność MS Excel);
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego;
  • Miejsce pracy: Włoszczowa.

To oferujemy

  • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku oraz wsparcie przełożonego;
  • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy;
  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Miejsce pracy

Miejsce pracy: Włoszczowa.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Księgowa / Księgowy, Kielce