Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

Eurocash S.A.

Wiśniowa 11

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa podległych spółek w obszarze kosztów:

  • Księgowanie faktur za zakup usług.

  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych, odpisów.

  • Księgowanie rozrachunków z pracownikami, uzgadnianie kartotek.

  • Uzgadnianie kont bilansowych.

  • Udział w procesie uzgodnień rozrachunków między spółkami w grupie.

  • Bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w księgowości, preferowane w obszarze ewidencji kosztów.

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie o profilu ekonomicznym lub rozpoczęte studia z zakresu rachunkowości.

  • Masz zdolności analityczne i dobrze czujesz się w świecie cyfr.

  • Możesz pochwalić się znajomością pakietu MS Office, a szczególnie Excela.

  • Lubisz pracę zespołową, choć chętnie realizujesz zadania samodzielnie.

Mile widziane

  • Dodatkowo docenimy, jeśli znasz system SAP lub inny system ERP.

  • Znajomość i obsługa spółek z branży FMCG może być Twoim atutem.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, posiadającej 25-letni staż na rynku w branży FMCG.

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach biznesowych.

  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.

  • Niezbędne narzędzia i elastyczne godziny pracy.

  • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy w Komornikach.

  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy