Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa / Księgowy

  • Warszawa, Solec (pow. piaseczyński), Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudniamy około 300 osób w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym 25 km od centrum Warszawy w Solcu k. Konstancina, w Polsce firma Mondi ma 12 zakładów, stale się rozwijamy.

    Mieszkasz w Piasecznie, Górze Kalwarii, Konstancinie lub Ursynowie, szukasz pracy
    z dogodnym dojazdem, w sprawdzonej firmie, pomyśl o Mondi Solec.

    Twoje zadania:
    • Księgowanie zobowiązań
    • Kontrola należności
    • Ewidencja środków trwałych
    • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz w zamykaniu okresów sprawozdawczych
    • Współpraca z instytucjami: US, GUS, NBP
    • Komunikowanie się z innymi podmiotami grupy Mondi w zakresie uzgadniania sald
    • Wsparcie Głównego Księgowego we wszystkich bieżących zadaniach operacyjnych
    • Udział w przygotowywaniu raportów (SAP, Excel)

    Nasza oferta:

    • Umowa o pracę, na cały etat od zaraz
    • Opieka medyczna Luxmed
    • Benefity pozapłacowe w tym MULTISPORT
    • Dofinansowanie do posłków
    • System premiowy
    • Szkolenia
    • Dobra atmosfera pracy
    • Dojazd firmowy od Metro Wilanowska
    Twój profil:
    • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości/ finansów / ekonomii
    • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
    • Gotowość do szybkiej nauki i samodzielnego podejmowania decyzji
    • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych
    • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości co najmniej 4-5 lata
    • Doświadczenie w pracy z systemem ERP (SAP) będzie atutem
    • Praktyczna znajomość pracy z programem MS-Excel na poziomie średniozaawansowanym

    Skontaktuj się z nami!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
    i listu motywacyjnego poprzez przycisk APLIKUJ.

    Z dopiskiem w temacie KSIĘGOWOŚĆ

    Prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia  29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).  Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko  z wybranymi kandydatami.