Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

RGB Technology Sp. z o.o.

  • Karola Mytnika 28, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Karola Mytnika 28

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi,

  • Księgowanie faktur zakupowych, magazynowych i kosztowych krajowych, importowych i WNT,

  • Księgowanie faktur sprzedaży – krajowe, eksportowe i WDT,

  • Księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych i rozliczanie płatności,

  • Aktywny udział w przeprowadzaniu okresowej kontroli kont (analiza rozrachunków z kontrahentami, publiczno-prawnych, kosztowych, uzgadnianie i potwierdzanie sald),

  • Realizacja czynności związanych z zamknięciem miesiąca w podatku dochodowym i podatku VAT oraz wsparcie przy przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,

  • Sporządzanie deklaracji Intrastat oraz sprawozdań do GUS,

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe i pasja do codziennego poszerzania swojej wiedzy,

  • Doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości firmy min. 2 lata,

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej (Znajomość zasad ewidencji i rozliczenia kosztów produkcji),

  • Znajomość zagadnień z zakresu podatku VAT i podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych,

  • Znajomość pakietu Office,

  • Wskazana znajomość oprogramowania Symfonia ERP.

To oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko w stabilnej, prężnie rozwijającej się innowacyjnej firmie z zakresu nowych technologii,

  • Jasne i stabilne warunki pracy,

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania,

  • Współpraca z ludźmi o wysokiej kulturze i wiedzy merytorycznej,

  • Możliwość rozwoju osobistego, udział w ciekawych projektach,

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

RGB TECHNOLOGY Sp. z o.o. – Od 17 lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych. Marka RGB TECHNOLOGY należy do wiodących marek europejskich w branży elektronicznych wyświetlaczy w technologii LED.

Przewiń do profilu firmy