Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

BRF OPTIMUM Anna Łagodzicz-Pilarska

4 5006 000 brutto / mies.
  • Bartosza Głowackiego 10/2, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bartosza Głowackiego 10/2

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie książki przychodów i rozchodów zgodnie z przepisami prawa,

  • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentacji,

  • Przygotowanie deklaracji podatkowych (PIT, pliku JPK),

  • Współpraca z klientami biura.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie,

  • Min. 2 letnie doświadczenia na stanowisku Księgowy/a,

  • Znajomość programów Ms Office (w szczególności program Excel),

  • Samodzielność, zdolność rozwiązywania problemów, terminowość, skrupulatność,

  • Umiejętność wykonywania zadań w terminie

  • Znajomość ustawy o rachunkowości,

  • Znajomość przepisów podatkowych.

  • Mile widziane:

  • Znajomość programu Comarch ERP Optima,

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole

O nas

OPTIMUM Biuro Rachunkowo-Finansowe świadczy pełen zakres usług księgowych, rachunkowych i finansowych dla przedsiębiorstw.

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla małych i średnich firm, potwierdzone licencją Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych (certyfikat numer 36617/2010).