Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

KANCELARIA PODATKOWA "PLUS" ANNA WAWRYCA, MICHAŁ WAWRYCA S.C.

4 6506 000 brutto / mies.
  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów kancelarii przypisanych do kandydata w zakresie księgowości i podatków

  • Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji na potrzeby ryczałtu, ksiąg rachunkowych spółek

  • Sporządzanie i wysyłka deklaracji ZUS, VAT, PIT, CIT

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz zeznań rocznych klientów

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów ustaw podatkowych

  • Chęć doskonalenia zawodowego na szkoleniach

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole kancelarii

  • Rozwój na szkoleniach z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości

  • Zdobywanie doświadczenia i praktyki pod okiem doradcy podatkowego

O nas

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą zarówno osób fizycznych jak i spółek. Składamy się z dwóch działów - księgowego oraz prawnego. Oferujemy rozwiązanie kompleksowe składające się z prowadzenia wszelkiego rodzaju księgowości, usług kadrowych oraz obsługi prawnej. Kancelaria przygotowana jest na obsługę zarówno małych firm jak i większych podmiotów.