Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

ROTHO Spółka z o. o.

  • Grabskiego 2, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Grabskiego 2

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja formalna, rachunkowa i księgowanie otrzymanych dokumentów;

  • ewidencja dokumentów związanych ze środkami trwałymi;

  • kontrola rachunkowa i podatkowa (VAT) wystawionych faktur sprzedaży i korekt sprzedaży (weryfikacja otrzymanych dokumentów);

  • uzgadnianie zapisów w rejestrach VAT z zapisami na kontach ksiegowych;

  • tworzenie i składanie deklaracji VAT, raportów dla dostaw/nabyć wewnątrzwspólnotowych, raportu Intrastat, raportów GUS

  • przekazywanie przelewów do banku, rozksięgowanie wyciągów bankowych;

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami powiązanymi i niepowiązanymi;

  • przegląd zaległych płatności i procedura ściągania należności;

  • realizacja innych zadań wyznaczonych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne - preferowana specjalizacja rachunkowość

  • wiedza z obszaru polskiego podatku VAT, CIT i zasad rachunkowości, wystarczająca do wstępnego przygotowania rozliczeń podatkowych

  • podstawowa wiedza z zakresu wyceny środków trwałych

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość pakietu MS-Office - w szczególności Excel

  • dobra znajomość obsługi programu OPTIMA - warunek konieczny

  • dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania

  • samodzielność i zaangażowanie

  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i systematyczność

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • mile widziana znajomość obsługi programu SAP

  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego - warunek konieczny

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • pikniki rodzinne

Rozpoczęcie pracy: listopad 2022

Firma Rotho jest międzynarodowym koncernem działającym w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych dla odbiorców domowych. Rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy z powodzeniem swoje produkty na rynku szwajcarskim i europejskim.

Do naszego zespołu w Koszalinie poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Księgowa / Księgowy

Przewiń do profilu firmy