Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

AstorO firmie

  • Leśna 2, Kowalewo (pow. nakielski)
    Kowalewo (pow. nakielski), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Astor

Leśna 2

Kowalewo (pow. nakielski)

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja i księgowanie dokumentów

  • prowadzenie ewidencji kasowej

  • udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów

  • segregacja i archiwizacja dokumentów

  • inne prace administracyjne oraz współpraca przy zadaniach i realizowanych projektach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość)

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku księgowego

  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego

  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel

  • dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • praca na jedną zmianę w godzinach od 8.00 do 16.00,

  • prowadzenie ciekawych zadań i projektów,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia i bardzo dobre warunki pracy,

  • możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do ubezpieczenia grupowego,

  • bony lub karty płatnicze przyznawane na święta,

  • wsparcie ze strony doświadczonych kolegów.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

Astor

Jesteśmy producentem mebli łazienkowych. Posiadamy 20-letnie doświadczenie. Nasze meble to ciekawy design, wysoka jakość i innowacyjna technologia. Nasze produkty trafiają na rynek Polski oraz całej Europy. Nasze wartości to profesjonalizm, pasja, kreatywność i perfekcja.

Przewiń do profilu firmy