Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa / Księgowy

Firma Handlowa MAX-FLIZ Sp. z o.o. Sp. k. IIO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ to firma o ugruntowanej pozycji w branży wyposażenia wnętrz,
w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • praca w dziale księgowości

Wymagania:

  • praktyka w dziale księgowości min. 3 lata
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • kultura osobista i przyjazne nastawienie do ludzi
  • odpowiedzialność i szeroko rozumiana lojalność
  • umiejętność uczenia się i dzielenia wiedzą
  • dobra organizacja pracy i zarządzania samym sobą
  • umiejętność komunikowania się i radzenia sobie w stresujących sytuacjach
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

OFERUJEMY:

  • rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 26 lat należy do rozpoznawanych sklepów z designerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz
  • rzetelnego i elastycznego pracodawcę - „partnera”, z którym zawsze łatwo możesz dojść
    do porozumienia
  • proste i bardzo korzystne warunki płacowe

CV z nr telefonu prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ z nazwą stanowiska w tytule.

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.
Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design.
Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów, jakość produktów i innowacje, marka Max-Fliz stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na naszą stronę internetową - www.max-fliz.com.pl

Ogłoszenie archiwalne