Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

Matsuoka Motor KielceO firmie

  • Kraków, Polska
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Matsuoka Motor Kielce

Kraków

Kraków

Autoryzowany Dealer Mazda wchodzący w skład jednej z największych  Grup Dealerskich w Polsce

w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje  osób do pracy w Krakowie na stanowisku

OPIS STANOWISKA:

  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Kontrola obiegu dokumentów księgowych
  • Przyjmowanie, segregowanie i przygotowywanie dokumentacji księgowej
  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego
  • Weryfikacja i księgowanie faktur
  • Archiwizacja dokumentów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Pomoc przy przygotowywaniu danych do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych
  • Prace administracyjno-biurowe, bieżąca obsługa biura

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe - rachunkowość
  • Znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Obowiązkowość, rzetelność, dociekliwość i dokładność
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowy/księgowa będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wsparcie osób z doświadczeniem
  • Pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Wysłanie dokumentów aplikacyjnych, jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez potencjalnego pracodawcę, tj. MATSUOKA MOTOR Sp. z o.o. Konopnica 164E, 21-030 Motycz, do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji. W przypadku zainteresowania innymi procesami rekrutacyjnymi prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanej aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez MATSUOKA MOTOR Sp. z o.o. Konopnica 164E, 21-030 Motycz. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz, że mam prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania, a także że zgodę mogę odwołać w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy