Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/Księgowy

Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.O firmie

Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.

Bartosza Głowackiego 10

Kraków

Grupa Deweloperska Geo

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużym kapitałem i ponad 30-letnim doświadczeniem w związku z dywersyfikacją działalności w ramach, której chce umożliwić tysiącom ludzi udział we wspólnym rozwiązywaniu zagadek i gier tematycznych, logicznych i zręcznościowych, w której zespół uwielbia codzienną naukę i wspólne kreatywne podejście do pracy poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Sprawdzanie dowodów księgowych pod względem merytorycznym
  • Dekretacja i księgowanie dowodów księgowych
  • Analiza poprawności sald kont księgowych analitycznych i syntetycznych
  • Rozliczanie kont rozrachunkowych
  • Czynne uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe- rachunkowość
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów ustawy o VAT
  • Znajomość programu finansowo-księgowego Symfonia
  • Biegła znajomość programu Excel, Word
  • Rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę zgodnie z kodeksem pracy)
  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze pracy
  • Konkurencyjne warunki płacy
  • Możliwość rozwijania kompetencji zawodowych

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV klikając przycisk Aplikuj

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Geo Mieszkanie i Dom sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 10, w celu realizacji obecnych procesów rekrutacji.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę Geo Mieszkanie i Dom Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 10, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku zawartego w CV na poczet obecnych procesów rekrutacji.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku zawartego w CV na poczet przyszłych procesów rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mojego CV pomiędzy podmiotami z grupy kapitałowej, do której należy Geo Mieszkanie i Dom Sp. z o.o., oraz pomiędzy podmiotami współpracującymi z Geo Mieszkanie i Dom sp. z o.o..

Pola z „*” stanowią dobrowolne wyrażenie zgody, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne