Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

IGEPA POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IGEPA POLSKA sp. z o.o.

Aleja Pokoju 18B

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowe i terminowe wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych w tym dekretacja i księgowanie faktur kosztowych raportów kasowych, wyciągów bankowych, zaliczek, podróży służbowych i innych dokumentów
  • weryfikacja faktur zakupu i sprzedaży pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych , GUS , US i innych
  • przygotowywanie miesięcznych sprawozdań finansowych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem oraz archiwizacją dokumentacji księgowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 3 lata)
  • znajomość polskiego systemu podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • wykształcenie wyższe, preferowane Finanse i Rachunkowość
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków

To oferujemy

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnie zarządzanej i dynamicznie rosnącej firmie
  • umowę o pracę
  • możliwość doskonalenia nauki języka angielskiego
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta sportowa Multisport, karta medyczna w Medicover)
  • możliwość zgłoszenia się do ubezpieczenia grupowego na życie

IGEPA Polska jest częścią IGEPA Group - europejskiego lidera w dystrybucji papieru i materiałów do produkcji reklam. W Polsce działamy od ponad 25 lat i w tym czasie zbudowaliśmy stabilną pozycję rynkową.

Księgowa / Księgowy, Aleja Pokoju 18B, Kraków