Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

IGEPA POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Aleja Pokoju 18B, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IGEPA POLSKA sp. z o.o.

Aleja Pokoju 18B

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowe i terminowe wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych w tym dekretacja i księgowanie faktur kosztowych raportów kasowych, wyciągów bankowych, zaliczek, podróży służbowych i innych dokumentów

  • weryfikacja faktur zakupu i sprzedaży pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym

  • rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych , GUS , US i innych

  • przygotowywanie miesięcznych sprawozdań finansowych

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem oraz archiwizacją dokumentacji księgowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 3 lata)

  • znajomość polskiego systemu podatkowego i ustawy o rachunkowości

  • wykształcenie wyższe, preferowane Finanse i Rachunkowość

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków

To oferujemy

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnie zarządzanej i dynamicznie rosnącej firmie

  • umowę o pracę

  • możliwość doskonalenia nauki języka angielskiego

  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta sportowa Multisport, karta medyczna w Medicover)

  • możliwość zgłoszenia się do ubezpieczenia grupowego na życie

IGEPA Polska jest częścią IGEPA Group - europejskiego lidera w dystrybucji papieru i materiałów do produkcji reklam. W Polsce działamy od ponad 25 lat i w tym czasie zbudowaliśmy stabilną pozycję rynkową.

Przewiń do profilu firmy