Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

Comarch SAO firmie

Comarch SA

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy samodzielnych, zorganizowanych i skrupulatnych osób do prowadzenia księgowości w spółkach Grupy Kapitałowej Comarch. Marzysz o kolejnym kroku w swojej karierze? Masz już pierwsze doświadczenie w księgowości? Nie czekaj i dołącz do nas.

TWOJE ZADANIA

• Prowadzenie ksiąg spółki prawa handlowego

• Przygotowywanie danych konsolidacyjnych w GK Comarch

• Współpraca z audytorami i przygotowywanie dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1
  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • Znajomość obsługi programów księgowo-finansowych
  • Dobra organizacja pracy własnej i zarządzanie czasem
  • Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach ekologicznych i dla lokalnych społeczności
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Aktualne oferty pracodawcy
K/Adm/pr

Księgowa / Księgowy, aleja Jana Pawła II 39A, Kraków