Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

Yabimo Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola formalna, merytoryczna oraz księgowanie dokumentów finansowo-księgowych

  • weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald kont księgowych

  • kontrola poprawności transakcji w zakresie podatku VAT

  • rozliczanie zaliczek i delegacji pracowniczych

  • aktywny udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych

  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne spółki

  • sporządzanie sprawozdań statystycznych do GUS

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)

  • roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowym

  • dobra znajomość przepisów podatkowych (głównie z zakresu podatku dochodowego, VAT)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel, a także programu CDN Optima

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • profesjonalizm i doskonała organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę bądź dogodnej formie zatrudnienia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Szansę rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,

  • Ambitne wyzwania, decyzyjność i autonomię w działaniu,

  • Pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Dodatkowe benefity takie jak: karta Multisport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Wysoką kulturę pracy i relacji w firmy, bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Yabimo Sp. z o.o.

W Yabimo stawiamy na ludzi, bo to oni są dla nas największą wartością. Wierzymy, że praca za granicą może dawać poczucie bezpieczeństwa, dlatego wspólnie z naszym zespołem obsługujemy długoterminowe projekty dla klientów na wielu rynkach – Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu - aplikuj i twórz wyjątkowe projekty razem z nami.

Przewiń do profilu firmy