Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/ Księgowy

DevireO firmie

7 0008 000 brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Twoja przyszła Firma:

Naszym Klientem jest międzynarodowy lider w zakresie technologii i usług związanych z wodą, higieną i eliminowaniem bakterii. W związku z ciągłym rozwojem firmy obecnie poszukujemy Księgowej/Księgowego.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja zgodności zapisów księgowych z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • Przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz sprawozdań finansowych
  • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych,
  • Monitorowanie transakcji dla potrzeb podatku u źródła
  • Monitorowanie poprawności rozliczeń VAT
  • Przygotowywanie sprawozdawczości dla GUS i NBP
  • Wsparcie Głównego Księgowego w bieżących obowiązkach

Nasz Klient zapewnia:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (8 miesięcy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe
  • Biuro w dogodnej lokalizacji (Kraków - Prądnik Biały)
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz szansę na dalszy rozwój w strukturach organizacji
  • Możliwośc udziału w projektach usprawnienowych

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • min. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku księgowym
  • Praktyczną znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości oraz w zakresie podatku CIT, VAT oraz podatku u źródła
  • Zaawansowaną znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
  • Aktywne podejmowanie zadań i umiejętność pracy w zespole

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne