Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Matsuoka Motor sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • Kontrola obiegu dokumentów księgowych

  • Przyjmowanie, segregowanie i przygotowywanie dokumentacji księgowej

  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego

  • Weryfikacja i księgowanie faktur

  • Archiwizacja dokumentów

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

  • Pomoc przy przygotowywaniu danych do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych

  • Prace administracyjno-biurowe, bieżąca obsługa biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe - rachunkowość

  • Znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Obowiązkowość, rzetelność, dociekliwość i dokładność

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowy/księgowa będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Wsparcie osób z doświadczeniem

  • Pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń

Matsuoka Motor sp. z o.o.

Autoryzowany Dealer Mazda wchodzący w skład jednej z największych Grup Dealerskich w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje osób do pracy w Krakowie na stanowisku Księgowa / Księgowy

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi Kandydatami.