Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/Księgowy

LED Labs Sp. z o.o.

Biskupińska 23d

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowe prowadzenie zapisów operacji gospodarczych w systemie finansowo-księgowym,

  • sporządzanie deklaracji do urzędu skarbowego oraz zapewnienie sprawozdawczości dla GUS, NBP,

  • merytoryczna kontrola dokumentów pod względem rachunkowo podatkowym, śledzenie aktualnych zmian w przepisach rachunkowych i prawa podatkowego,

  • przygotowanie, dekretacja oraz prowadzenie bieżących rozliczeń,

  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym w spółce kapitałowej lub biurze rachunkowym min. 3 lata,

  • znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

  • dobra znajomość systemów księgowych COMARCH oraz MS Office,

  • mile widziana znajomość systemu SUBIEKT,

  • dojrzałość i samodzielność, nastawienie na cel,

  • elastyczność, otwartość na współpracę,

  • umiejętność podejmowania inicjatywy w działaniu,

  • nastawienie na biznes, rozumienie procesów biznesowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w młodym i ambitnym zespole,

  • pracę w rozwijającej się firmie z marką rozpoznawalną na międzynarodowych rynkach,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne nowoczesne narzędzia do pracy,

  • wsparcie i pomoc osób przełożonych, nabycie wiedzy i doświadczenia z zakresu księgowości i finansów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy