Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

TECHRAMPS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Organki 2, Nowa Huta, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Organki 2

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • współpraca oraz kompletowanie dokumentów na potrzeby biura rachunkowego,

  • księgowanie faktur na zespole 4 i 5,

  • generowanie dokumentów sprzedażowych dla klientów krajowych i zagranicznych,

  • przygotowywanie przelewów do banku,

  • współpraca i kompletowanie danych dla analityka finansowego,

  • ewidencja faktur kosztowych,

  • uzgadnianie wyciągów bankowych,

  • prowadzenie kasy gotówkowej oraz fiskalnej,

  • generowanie raportów i dokumentów kasowych,

  • rozliczanie zaliczek pracowniczych.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym lub na stanowisku ze zbieżnym zakresem zadań,

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość programu księgowego (preferowany Comarch Optima),

  • znajomość zasad księgowości,

  • obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • dyspozycyjność do pracy na cały etat.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę w stabilnej i rozwojowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur firmy;

  • Spotkania integracyjne;

  • Laptop i telefon służbowy;

  • Godzina rozpoczęcia pracy między 7:00 a 8:00;

  • Bezpłatny parking przy siedzibie firmy;

  • Indywidualnie przygotowane wdrożenie;

  • Opiekę wspierającego lidera;

  • Darmowe wejścia na kryty skatepark w Krakowie dla pracowników i rodzin;

  • Darmowe wejścia na wakepark w Kryspinowie.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Grupa Techramps jest polską grupą zrzeszającą marki od 19 lat zajmujące się projektowaniem i budową nowatorskich obiektów sportowych. Z dumą możemy stwierdzić, że wyposażamy europejskie miasta w najlepsze skateparki, pumptracki, flowparki, wakeparki, waveparki oraz snowparki. Techramps tworzą ludzie dla których sport jest największą pasją. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży projektowej oraz budowlanej, których wyposażamy w profesjonalny sprzęt i narzędzia pracy. Własne zaplecze biurowe, budowlane oraz hala produkcyjna pozwalają nam na samodzielne i niezależne realizowanie nawet bardzo złożonych inwestycji.

Przewiń do profilu firmy