Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

Marek Leśniak Centrum Szkoleniowe MasterlangO firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 400–6 900
brutto / mies.
kontrakt B2B
4 000–5 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Marek Leśniak Centrum Szkoleniowe Masterlang

Torfowa 3

Dębniki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa firmy w zakresie księgowości (KPiR)
  • obsługa finansowa projektów unijnych (w przypadku braku doświadczenia w tym obszarze, osoba ta zostanie przeszkolona)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • przynajmniej 2 lata pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel oraz programu OPTIMA
  • znajomość obowiązujących przepisów w szczególności ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • dokładność, terminowość, systematyczność, dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • znajomość obsługi programu Płatnik oraz systemów kadrowo-płacowych, a także prawa cywilnego, prawa pracy i ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

To oferujemy

  • długofalową współpracę z ogólnopolską firmą istniejącą od 20 lat, o ugruntowanej pozycji na rynku usług szkoleniowo-doradczych
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym poprzez udział w szkoleniach
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (mile widziany list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Centrum Szkoleniowe Masterlang to firma szkoleniowo-doradcza, także organ prowadzący dla niepublicznego ośrodka doskonalenia nauczycieli. Jesteśmy liderem w obszarze projektów unijnych, którymi zajmujemy się od kilkunastu lat. Każdego roku nasze szkolenia z sukcesem kończy od kilku do kilkunastu tysięcy osób na terenie całego kraju.

Księgowa / Księgowy, Torfowa 3, Dębniki, Kraków