Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

METAL SERVICE Sp. z o.o.

Feliksa Wrobela 15

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów źródłowych do systemu księgowego

  • Wprowadzanie na bieżąco do systemu księgowego wyciągów bankowych w walucie PLN oraz EUR

  • Prowadzenie kasy PLN

  • Sporządzanie sprawozdań do GUS

  • Czuwanie nad rozliczeniami z kontrahentami

  • Sprawdzanie sald księgowych

  • Rozliczanie pracowników z tytułu pobranych zaliczek

  • Wprowadzanie przelewów bankowych do systemu, eksport paczek płatności do systemu

  • Czuwanie nad ewidencją środków trwałych oraz sporządzanie amortyzacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • 3 lata doświadczenia w księgowości

  • Bardzo dobra znajomość praktycznych zasad księgowości

  • Rzetelność, samodzielność, dbałość o szczegóły, terminowość

  • Bardzo dobra znajomość programów komputerowych – MS Word, MS Excel

Mile widziane

  • Doświadczenie w płacach

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 na terenie biura w Krakowie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez formularz.

Możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem podanym w ogłoszeniu.

Firma Metal Service jest wiodącym na rynkach Unii Europejskiej, a także aktywnie obecnym w Polsce przedsiębiorstwem specjalizującym się w remontach kotłów parowych i wodnych oraz armatury wysoko i niskoprężnej o szerokim zastosowaniu w różnych gałęziach przemysłu. Naszą ofertę uzupełniają urządzenia ochrony środowiska, zbiorniki wodne i parowe, kotłownie ciepła oraz nowoczesne konstrukcje stalowe.

Przewiń do profilu firmy