Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa / Księgowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AWIUM NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Awium Nieruchomości sp. z o.o. sp.k. oferuje pracę na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • praca pon. - czwartek , od 8:00 do 12:00 (godziny do ustalenia, ważne, żeby praca była wykonana do godziny 15:00 i żeby być w biurze 4 godziny)
    • obsługa sprzedaży w Spółce i podmiotach powiązanych: fakturowanie, rozrachunki  z kontrahentami, informowanie o zaległościach, prowadzenie ewidencji umów, kontakt z biurem rachunkowym i urzędami, obsługa rachunków bankowych, składanie ofert i przygotowywanie dokumentacji przetargowej itp.

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów
    • Biegła obsługa programów do fakturowania (posiadamy Comarch CDN Optima)
    • Umowa zlecenie lub podwykonawstwo, notarialne poświadczenie zachowania tajemnicy firmowej (wzór do wglądu, Spółka pokrywa koszty aktu)

    Oferujemy:

    • pracę na nowoczesnym stanowisku z nowym sprzętem, własny pokój po remoncie, nowe meble
    • możliwość ustalenia godzin pracy
    • współfinansowanie uzgodnionych szkoleń, studiów, karty Multisport
    • "ustawiony" system Optima, ze wszystkimi dotychczasowymi fakturami, kontrahentami, i systemem do automatycznego wysyłania faktur
    • smartphone służbowy

    Wynagrodzenie:

    40 zł/ godzina netto.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Awium Nieruchomości sp. z o.o. sp.k.  z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Awium Nieruchomości sp. z o.o.sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Aleja Pokoju 20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.